Wonderful World
Latest topics
Nowy Rok Pią Sty 01, 2021 12:29 amShinigami
[KP]dev nullPon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Skośne Sztuczki Kaliyugi Pon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Trinity.Pon Lis 02, 2020 7:46 pmMaku
NillPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
ArataPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
Neo - GotowePon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
BellPon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
MorfeusPon Lis 02, 2020 7:41 pmMaku
„Wonderful World” to forum osadzone w klimacie isekai, wzorowane na serii Sword Art Online. Gracze zostali uwięzieni w grze, z której można uwolnić się tylko w jeden sposób. Ich rodziny, przyjaciele i znajomi są bezsilni. Odłączenie od NerveGear (urządzenie, za pomocą którego użytkownicy połączyli się z „Wonderful World”) skutkuje natychmiastową śmiercią. Nie ma ratunku ani drogi na skróty. Czy tego chcą, czy nie, muszą dostać się na pięćdziesiąte piętro Aincardu. Droga do wolności będzie pełna niebezpieczeństwa, tragedii i walki. Bardziej niż pewne, że wielu straci swoje życie w bitwie o powrót do normalnego świata.
Kliknij tutaj i dołącz do Discorda!

Start forum: 06.03.2020
→ Prace wciąż trwają, prosimy o cierpliwość
→ Forum nie jest dostosowane do urządzeń mobilnych, jednakże wszelkie niedociągnięcia kodu nie powinny mieć wpływu na korzystanie z niego.
→ Jeżeli podczas rejestracji serwer stwierdził, iż podany przez ciebie nick jest zajęty, dopisz do niego kropkę.
→ Przed rozpoczęciem gry zapoznaj się z przewodnikiem!
Zespół Administracyjny
Najnowsze posty

Go down
Player
Administrator Fabularny
Player
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

Targ Empty Targ {Sob Lut 29, 2020 1:13 am}


Targ HZlaxTR

Targ

Jak każdy może się spodziewać — sercem miasta kupieckiego nie będzie gildia magów, karczma, czy jeszcze inne, mniej ciekawe miejsce. To Targ był tym, co napędzało cały Shikkan. Tutaj zjezdżali się kupcy z całego piętra i nie tylko! Po odblokowaniu wyższych pięter niewykluczone, że to własnie tutaj sprzedawane będą najrzadsze przedmioty, czy materiały. Ogromne stragany, multum ludzi przekrzykujących się na prawo i lewo to normalny widok w tym miejscu. Wozy pełne dóbr, ciągnięte przez wymęczone już konie, wąskimi „uliczkami” sztucznie utworzonymi przez zbudowane po obu stronach kramy. Mówi się, że oprócz towarów, broni, mikstur czy chociażby informacji na targu w Shikkan można kupić nawet cudze życie... na pytanie ile w tym prawdy, podróżnicy z reguły muszą odnaleźć odpowiedź sami.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach