Wonderful World
Latest topics
Nowy Rok Pią Sty 01, 2021 12:29 amShinigami
[KP]dev nullPon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Skośne Sztuczki Kaliyugi Pon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Trinity.Pon Lis 02, 2020 7:46 pmMaku
NillPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
ArataPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
Neo - GotowePon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
BellPon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
MorfeusPon Lis 02, 2020 7:41 pmMaku
„Wonderful World” to forum osadzone w klimacie isekai, wzorowane na serii Sword Art Online. Gracze zostali uwięzieni w grze, z której można uwolnić się tylko w jeden sposób. Ich rodziny, przyjaciele i znajomi są bezsilni. Odłączenie od NerveGear (urządzenie, za pomocą którego użytkownicy połączyli się z „Wonderful World”) skutkuje natychmiastową śmiercią. Nie ma ratunku ani drogi na skróty. Czy tego chcą, czy nie, muszą dostać się na pięćdziesiąte piętro Aincardu. Droga do wolności będzie pełna niebezpieczeństwa, tragedii i walki. Bardziej niż pewne, że wielu straci swoje życie w bitwie o powrót do normalnego świata.
Kliknij tutaj i dołącz do Discorda!

Start forum: 06.03.2020
→ Prace wciąż trwają, prosimy o cierpliwość
→ Forum nie jest dostosowane do urządzeń mobilnych, jednakże wszelkie niedociągnięcia kodu nie powinny mieć wpływu na korzystanie z niego.
→ Jeżeli podczas rejestracji serwer stwierdził, iż podany przez ciebie nick jest zajęty, dopisz do niego kropkę.
→ Przed rozpoczęciem gry zapoznaj się z przewodnikiem!
Zespół Administracyjny
Najnowsze posty

Go down
Player
Administrator Fabularny
Player
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

Mikstury Empty Mikstury {Wto Mar 03, 2020 10:40 pm}

Mikstury
OPIS
  Wszelkiej maści eliksiry leczące, odnawiające manę, energię, ale również te, które polegają na wzmacnianiu naszej postaci. To właśnie one odpowiedzialne są w większości za ratowanie tyłka walczącym w instancjach poszukiwaczom przygód. Pomimo że wydaje się, że mikstury są bardzo mocną bronią w rękach graczy, posiadają one pewne ograniczenia:
  Podczas jednej tury, gracz może zażyć jedną miksturę.
  Gracz może korzystać tylko z jednego efektu eliksiru.
  Po spożyciu innego eliksiru, nakładającego efekt dodatkowy — poprzedni zostaje wyłączony.


Mikstury Leczące
OPIS
  Jak sama nazwa wskazuje, są to mikstury odnawiające punkty życia naszej postaci. Dostępne do kupienia niemal w każdym sklepie. Możliwe jest również stworzenie tego typu eliksirów przez alchemika.

Potion of healing
Cena: 100 Ceunów
Efekt: Leczy 200 punktów HP
OPIS
  Mała szklana buteleczka o okrągłym kształcie, wypełniona czerwonym płynem. Zamknięta przy pomocy zwykłego korka, aby użyć mikstury, należy odkorkować butelkę i wypić zawartość. Wraz z opróżnieniem buteleczki, odnawia się nasze HP. Potion jest jednorazowego użytku, a pusta butelka znika po zużyciu zawartości. Mikstura ma słodki smak.

Strong potion of healing
Cena: 300 Ceunów
Efekt: Leczy 500 punktów HP
OPIS
  Średniej wielkości szklana flaszeczka, wypełniona czerwonym płynem. Główną różnicą, oprócz oczywistej zwiększonej regeneracji względem swojego mniejszego odpowiednika jest skórzany pasek, owinięty wokół szyjki. Zamykana w ten sam sposób. Mikstura ma to samo działanie, co mała flaszka, po wypiciu zawartości, ta również znika.

Great potion of healing
Cena: 800 Ceunów
Efekt: Leczy 900 punktów HP
OPIS
  Nieco większa flaszka niż użyta w średniej miksturce, zamykana przy pomocy szklanego klina. Wypełniona ciemnoczerwonym płynem. Po wypiciu butelka rozpada się dokładnie tak samo, jak w przypadku poprzedników. Smak mikstury jest słodszy niż w przypadku małej i średniej mikstury ze względu na mniejsze rozcieńczenie substancji leczących.

Supreme healing potion
Cena: 1500 Ceunów
Efekt: Leczy 1000 punktów HP
Efekt dodatkowy: Przez kolejne pięć tur, odnawia 150 punktów HP
OPIS
  Dokładnie tak jak poprzednie mikstury, ten również sprzedawany jest w okrągłych butelkach. Zakorkowany przy pomocy szklanego klina, różni się barwą od poprzedników. Różowy kolor, do tego pływające wewnątrz galaretowe elementy przypominające serduszka o nieco ciemniejszym kolorze. Mikstura jest gorzka, a galaretowate elementy wydają się mocno kwaśne.
Player
Administrator Fabularny
Player
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

Mikstury Empty Re: Mikstury {Sro Mar 04, 2020 6:57 pm}

Mikstury Wspomagające
OPIS
  Są to wszelkiej maści eliksiry i mikstury, które mają za zadanie wzmacniać naszą postać, lub regenerować któryś z jego zasobów. Niektóre mikstury mogą wzmacniać jedną lub kilka statystyk. Wykonywane przy pomocy alchemii, lub kupowane w sklepach, o ile opis przedmiotu, nie mówi inaczej.

Mana Potion
Cena: 200 Ceunów
Efekt: Odnawia 20 many
OPIS
  Mała szklana buteleczka o okrągłym kształcie, wypełniona niebieskim płynem. Zamknięta przy pomocy zwykłego korka, aby użyć mikstury, należy odkorkować butelkę i wypić zawartość. Wraz z opróżnieniem buteleczki, odnawiają się nasze punkty many. Potion jest jednorazowego użytku, a pusta butelka znika po zużyciu zawartości. Mikstura ma słodki jagodowy smak.

Strong Mana Potion
Cena: 450 Ceunów
Efekt: Odnawia 40 many
OPIS
  Nieco większa flaszka niż użyta w małej miksturce, zamykana przy pomocy szklanego klina. Wypełniona niebieskim płynem. Wraz z zażyciem odnawia nasze punkty many. Po wypiciu butelka rozpada się dokładnie tak samo, jak w przypadku poprzedników. Smak mikstury jest słodszy niż w przypadku małego odpowiednika ze względu na mniejsze rozcieńczenie substancji aktywnych.

Energy Potion
Cena: 300 Ceunów
Efekt: Odnawia 30 energii
OPIS
  Mała szklana buteleczka o okrągłym kształcie, wypełniona żółtym spienionym płynem. Zamknięta przy pomocy zwykłego korka, aby użyć mikstury, należy odkorkować butelkę i wypić zawartość. Wraz z opróżnieniem buteleczki, odnawiają się nasze punkty energii. Potion jest jednorazowego użytku, a pusta butelka znika po zużyciu zawartości. Mikstura ma kwaśny cytrusowy smak.

Antidote
Cena: 1000 Ceunów
Efekt: Usuwa jeden negatywny status nałożony przez truciznę.
OPIS
  Mała szklana buteleczka o okrągłym kształcie, wypełniona białym płynem. Zamknięta przy pomocy zwykłego korka, aby użyć mikstury, należy odkorkować butelkę i wypić zawartość. Wraz z opróżnieniem buteleczki, jeden losowy negatywny status nałożony przez truciznę zostaje usunięty. Potion jest jednorazowego użytku, a pusta butelka znika po zużyciu zawartości. Mikstura nie ma smaku.Ostatnio zmieniony przez Player dnia Czw Mar 05, 2020 8:47 pm, w całości zmieniany 3 razy
Player
Administrator Fabularny
Player
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

Mikstury Empty Re: Mikstury {Sro Mar 04, 2020 6:58 pm}

Mikstury specjalne
OPIS
  Eliksiry dostępne jedynie z instancji, eventów czy innego rodzaju specjalnych nagród. Z reguły są dużo silniejsze od innych mikstur często mocno wzmacniając naszą postać, bądź ratując ją od śmierci.

Recovery Potion
Cena: -
Efekt: Odnawia 100% HP, 100% Many, 100% Energi
Efekt Dodatkowy: Po zażyciu mikstury, gracz oprócz odnowienia wszystkich zasobów dostaje również potężny bonus do statystyk oraz regenerację zdrowia, many i energi na czas pięciu tur.
Bonus do statystyk: wszystkie statystyki gracza rosną o 50% na czas 5 tur.
Regeneracja: Odnowa 20% HP co turę na czas 5 tur.
Odnowa 10% Many co turę na czas 5 tur.
Odnowa 10 Energi co turę na czas 5 tur.
Status Recovered: Po zażyciu mikstury, postać otrzymuje status "Recovered", znika on po odblokowaniu pięciu kolejnych pięter. Na osobę posiadająca status "Recovered" potion ten nie zadziała w żaden sposób, niemniej jednak mikstura zostanie zużyta.
OPIS
  Mała szklana buteleczka o okrągłym kształcie, wypełniona błyszczącym zielonym płynem. Zamknięta przy pomocy zwykłego korka. Aby użyć mikstury, należy odkorkować butelkę i wypić zawartość. Po otworzeniu buteleczki uwalnia się z niej bardzo nieprzyjemny zapach, oraz błyszcząca wręcz mgiełka. Po spożyciu zawartości nasza mana, energia oraz HP zostają w pełni zregenerowane. Potion ten jest niezwykle rzadkim legendarnym przedmiotem, dostępnym jedynie z instancji. Nie można go stworzyć, a kupienie go od innego gracza graniczy z cudem. Jest to bezcenny artefakt, który w założeniu ma zostać użyty w ostateczności.
  Uwaga: Przedmiot tego typu może zostać użyty tylko raz na pięć kolejnych odblokowanych pięter Aincardu!

Player
Administrator Fabularny
Player
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

Mikstury Empty Re: Mikstury {Sro Mar 04, 2020 6:58 pm}

Trucizny
OPIS
  Trucizny służące głównie do aplikowania na bronie używane przez skrytobójców. Bywają zabójcze, wprowadzając status zatrucia możemy między innymi sparaliżować swojego rywala, czy najnormalniej w świecie nałożyć na niego obrażenia zadawane z upływem czasu(DOT), dzięki czemu długa walka będzie powoli przechylać szalę zwycięstwa na naszą stronę.
  1 dawka trucizny wystarcza na 3 tury.

Crippling poison
Cena: 500 Ceunów
Ilośc dawek: 5
Efekt: 20% szansy na sparaliżowanie przeciwnika na dwie tury.
OPIS
  Trucizna sprzedawana jest w szklanych okrągłych buteleczkach, kolor jest taki sam jak w większości trucizn, jednak odróżnienie jej w ekwipunku nie jest trudne, z powodu na wyświetlaną nazwę. Po zaaplikowaniu fioletowej, gęstej substancji na broń, utrzymuje się ona na niej przez pięć tur, następnie traci swoje właściwości. Po zaaplikowaniu trucizny ma ona 20% szansy na sparaliżowanie celu na okres dwóch tur.

Agonizing Poison
Cena: 3000 Ceunów
Ilośc dawek: 5
Efekt: 20% szansy na zwiększenie otrzymywanych obrażeń o 20% na cztery tury.
OPIS
  Trucizna sprzedawana jest w szklanych okrągłych buteleczkach, kolor jest taki sam jak w większości trucizn, jednak odróżnienie jej w ekwipunku nie jest trudne, z powodu na wyświetlaną nazwę. Po zaaplikowaniu fioletowej, gęstej substancji na broń, utrzymuje się ona na niej przez pięć tur, następnie traci swoje właściwości. Po zadaniu obrażeń bronią z aktywną trucizną, ofiara ma 15% szansy na osłabienie organizmu, przez co będzie ona otrzymywać obrażenia zwiększone o 20% ze wszystkich źródeł na czas czterech tur.

Deadly Poison
Cena: 4000 Ceunów
Ilośc dawek: 3
Efekt: 50% szansy nałożenie efektu "Deadly Poisoned"
Deadly Poisoned: Status informuje o śmiertelnej truciźnie. Gracz/Potwór/Boss posiadający ten status traci 0,5% swoich punktów życia co turę(Nie mniej niż 1HP). Status może zostać ściągnięty przy pomocy czarów, uzdrowicieli w świątyniach, czy antidotum, dostępnym w sklepach.
OPIS
  Trucizna sprzedawana jest w szklanych okrągłych buteleczkach, kolor jest taki sam jak w większości trucizn, jednak odróżnienie jej w ekwipunku nie jest trudne, z powodu na wyświetlaną nazwę. Po zaaplikowaniu fioletowej, gęstej substancji na broń, utrzymuje się ona na niej przez pięć tur, następnie traci swoje właściwości. Po zadaniu obrażeń bronią z aktywną trucizną, ofiara ma 50% szansy na otrzymanie statusu "Deadly Poisoned", który działa do momentu wyleczenie lub śmierci ofiary, zadaje on 0,5% aktualnego HP przeciwnika na turę.(Nie mniej niż 1HP)
Sponsored content
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP

Mikstury Empty Re: Mikstury {}

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach