Wonderful World
Latest topics
Nowy Rok Pią Sty 01, 2021 12:29 amShinigami
[KP]dev nullPon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Skośne Sztuczki Kaliyugi Pon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Trinity.Pon Lis 02, 2020 7:46 pmMaku
NillPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
ArataPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
Neo - GotowePon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
BellPon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
MorfeusPon Lis 02, 2020 7:41 pmMaku
„Wonderful World” to forum osadzone w klimacie isekai, wzorowane na serii Sword Art Online. Gracze zostali uwięzieni w grze, z której można uwolnić się tylko w jeden sposób. Ich rodziny, przyjaciele i znajomi są bezsilni. Odłączenie od NerveGear (urządzenie, za pomocą którego użytkownicy połączyli się z „Wonderful World”) skutkuje natychmiastową śmiercią. Nie ma ratunku ani drogi na skróty. Czy tego chcą, czy nie, muszą dostać się na pięćdziesiąte piętro Aincardu. Droga do wolności będzie pełna niebezpieczeństwa, tragedii i walki. Bardziej niż pewne, że wielu straci swoje życie w bitwie o powrót do normalnego świata.
Kliknij tutaj i dołącz do Discorda!

Start forum: 06.03.2020
→ Prace wciąż trwają, prosimy o cierpliwość
→ Forum nie jest dostosowane do urządzeń mobilnych, jednakże wszelkie niedociągnięcia kodu nie powinny mieć wpływu na korzystanie z niego.
→ Jeżeli podczas rejestracji serwer stwierdził, iż podany przez ciebie nick jest zajęty, dopisz do niego kropkę.
→ Przed rozpoczęciem gry zapoznaj się z przewodnikiem!
Zespół Administracyjny
Najnowsze posty

Go down
Darling
Administrator
Darling
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autorahttps://wonderful-world.forumpolish.com/t404-skosne-sztuczki-kal

Aincard, NerveGear oraz Interface Empty Aincard, NerveGear oraz Interface {Pią Sty 31, 2020 5:04 pm}

Aincard to żelazny, kamienny zamek o poszczerbionym kształcie w formie nieregularnego stożka unoszący się na nieboskłonie. Ma około dziesięciu kilometrów średnicy i składa się z pięćdziesięciu ułożonych warstwowo pięter. Każdy następny stopień jest niewiele mniejszy od poprzedniego. Różni się również układem miast, miasteczek, wiosek, a także klimatem, florą oraz fauną. Choć Aincard nie posiada sztywnych ścian, chroniących mieszkańców od wyjrzenia za jego ramy, to jednak brakuje chętnych, by się z nich wyrwać. Nic dziwnego, w końcu wystarczy spojrzeć w dół, by szybko zrozumieć, jak wysoko jest on położony. Wokoło dostrzec można niezliczoną ilość chmur, zza których wyłaniają się ostre jak brzytwa szczyty gór bez nazw. Miejscowi odnajdują w tymże zabiegu odcisku palca bóstw. Całym tym przybytkiem zarządza król Go-Kōgon z dynastii Ōjin. Wokoło budowli krążą cztery, niezależne od siebie, niezbadane dotąd wyspy. Na kanwie tajemnicy i ich niedostępności powstało mnóstwo legend przekazywanych z pokolenia na pokolenie.
Darling
Administrator
Darling
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autorahttps://wonderful-world.forumpolish.com/t404-skosne-sztuczki-kal

Aincard, NerveGear oraz Interface Empty NerveGear {Nie Paź 25, 2020 1:37 am}

NerveGear, którego autorem przełomowego wynalazku jest Kazuya Ichijō, to urządzenie z pierwszej generacji technologii FullDive, pozwalającej na przeniesienie umysłu do wirtualnego świata. Transferowi podlega cała świadomość użytkownika; odczucia wywoływane przez sztucznie wykreowaną rzeczywistość są idealnym odzwierciedleniem tych realnych. Na szczególną uwagę, a także pochwałę, zasługuje fakt, iż urządzenie to wspomaga niepełnosprawnych ruchowo, gdyż ich kończyny, nawet te amputowane, mogą z pełnym powodzeniem funkcjonować w grach online i off-line. NerveGear działa na zasadzie sczytywania fal mózgowych i przekształcania ich w ruch wirtualnej postaci, a co za tym idzie, nie potrzebuje materialnych rąk czy nóg, by zrekonstruować je w sferze nierealnej. Od strony wizualnej jest to gładki kask o czarnym kolorze z paskami szerokości pięciu centymetrów u dołu. Dodatkowym wyposażeniem jest bateria, emiter fal mózgowych, pamięć wewnętrzna do przechowywania danych z gier oraz gniazdo na podłączenie do prądu. Urządzenie ma ograniczenie wiekowe, poprzez które osoby poniżej 10 lat nie mogą z niego korzystać.
Darling
Administrator
Darling
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autorahttps://wonderful-world.forumpolish.com/t404-skosne-sztuczki-kal

Aincard, NerveGear oraz Interface Empty Interface {Nie Paź 25, 2020 1:38 am}

Interaface, to inaczej okno opcji, których postać może użyć. W UI istnieją następujące opcje; ekwipunek, przedmioty, skille, znajomi, chat, pozycja (dostępna jedynie w przypadku posiadania mapy danego piętra) oraz opcje pozostałe takie jak — głośność muzyki, głosów.
Wygląd UI
Dla kobiety
Spoiler:
Aincard, NerveGear oraz Interface Qm06TVf
Dla mężczyzny
Spoiler:
Aincard, NerveGear oraz Interface OfLQM5s
Sponsored content
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP

Aincard, NerveGear oraz Interface Empty Re: Aincard, NerveGear oraz Interface {}

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach