Wonderful World
Latest topics
Nowy Rok Pią Sty 01, 2021 12:29 amShinigami
[KP]dev nullPon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Skośne Sztuczki Kaliyugi Pon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Trinity.Pon Lis 02, 2020 7:46 pmMaku
NillPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
ArataPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
Neo - GotowePon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
BellPon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
MorfeusPon Lis 02, 2020 7:41 pmMaku
„Wonderful World” to forum osadzone w klimacie isekai, wzorowane na serii Sword Art Online. Gracze zostali uwięzieni w grze, z której można uwolnić się tylko w jeden sposób. Ich rodziny, przyjaciele i znajomi są bezsilni. Odłączenie od NerveGear (urządzenie, za pomocą którego użytkownicy połączyli się z „Wonderful World”) skutkuje natychmiastową śmiercią. Nie ma ratunku ani drogi na skróty. Czy tego chcą, czy nie, muszą dostać się na pięćdziesiąte piętro Aincardu. Droga do wolności będzie pełna niebezpieczeństwa, tragedii i walki. Bardziej niż pewne, że wielu straci swoje życie w bitwie o powrót do normalnego świata.
Kliknij tutaj i dołącz do Discorda!

Start forum: 06.03.2020
→ Prace wciąż trwają, prosimy o cierpliwość
→ Forum nie jest dostosowane do urządzeń mobilnych, jednakże wszelkie niedociągnięcia kodu nie powinny mieć wpływu na korzystanie z niego.
→ Jeżeli podczas rejestracji serwer stwierdził, iż podany przez ciebie nick jest zajęty, dopisz do niego kropkę.
→ Przed rozpoczęciem gry zapoznaj się z przewodnikiem!
Zespół Administracyjny
Najnowsze posty

Go down
Bell
Bell
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autorahttps://wonderful-world.forumpolish.com/t387-bell

Bell Empty Bell {Sro Kwi 01, 2020 7:05 pm}

PREZENTY OD ADMINISTRACJI:

IMIĘ I NAZWISKO
Bellamy Hayes
NICK
Bell
WIEK
06.09.2023 [19]
PŁEĆ
Mężczyzna
WZROST
181 cm
WAGA
70 kg

CHARAKTER
O ile nie powinno się oceniać ludzi po okładce, o tyle Bell – podświadomie lub nie – wyraża siebie za pomocą swojego wyglądu. Z pewnością gdyby mógł, to ciągle chodziłby ubrany tak, jak w dzień uwięzienia w wirtualnym świecie. Ciężko stwierdzić, kiedy dokładnie charakter nastolatka zaczął iść w tę ciemną stronę, ale bardzo możliwe, że miało to związek z problemami w rodzinie, ciągłym przymusem do uczestniczenia w zajęciach sportowych czy lekcjach gry na harmonijce (choć to z czasem polubił) – oczywiście nie był to jedyny czynnik, swoje odegrała także niestabilność psychiczna Bella, przez którą wolał trzymać się na uboczu i nie kontaktować zanadto z ludźmi. Wielce prawdopodobne jest, że Bellamy choruje na jakąś chorobę psychiczną, ponieważ w jego rodzinie był to dość częsty przypadek, jednak nigdy tego u niego nie stwierdzono albo nie próbowano stwierdzić? Mimo szyderczego uśmiechu i obojętnego spojrzenia Hayes nie ma pobudek psychopatycznych, a jedynie czasami można odnieść wrażenie, że jego poglądy i ideologia może przejawiać cechy spotykane często u socjopatów.
W grze Bellamy traci niektóre uprzedzenia co do ludzi i zdaje się być bardziej otwarty, aczkolwiek nadal ma problemy z zaufaniem. Skąd taka zmiana charakteru? Można doszukiwać się w tym zasługi w profesji zaklinacza – Bell uważa, że część jego osobowości przeszła na chowańca, dzięki czemu podświadomie zmienił swoją psychikę. Tak naprawdę nie wiadomo jaki to może mieć wpływ na ogólny stan psychiczny chłopaka – biorąc pod uwagę jego niestabilność – jednak póki co nie wpływa negatywnie. Hayes nie zamartwiał się stratą kontaktu ze światem zewnętrznym, bo uważał, że czuje się w tym wirtualnym świecie dość dobrze i do niego pasuje – a przynajmniej na początku.

WYGLĄD
Bellamy jest szczupłym nastolatkiem o jasnej karnacji i lekko umięśnionym ciele, co jest zasługą jego rodziców – jako młody chłopiec często wysyłany był na różne zajęcia sportowe, czym rodzice mieli nadzieje wymusić na synu zainteresowanie jakimś hobby. Hayes jednak nie wyrażał wielkich chęci do uprawiania jakichkolwiek czynności związanych z wysiłkiem fizycznych, więc w momencie, kiedy zaczął dorastać, a jego życie nie było trzymane w tak mocnym uścisku jak wcześniej, zaczął zlewać wszelkie zajęcia – na jego szczęście mięśnie nie zanikły w pełni i nie wyglądał jak chodzący zlepek kości. Jednak najbardziej rzucającym się w oczy elementem jego aparycji były czerwone włosy. Bellamy tak naprawdę nie pamięta jak to się stało, że miał na głowie czuprynę o krwistej barwie – mogło być to związane z Halloween albo z jego mamą, która kochała kolor i sama się na taki farbowała – ciężko stwierdzić. Prócz specyficznie pomalowanych włosów Bell nosi także dwa złote kolczyki – w prawym i lewym uchu, a także ma kilka tatuaży – a raczej jeden, który odziewa część jego tułowia i głowę (na zdjęciu - paski widoczne na rękawach, klatce piersiowej, szyi i twarzy). O ile biżuteria i kolor włosów, to jego stały element wyglądu, to z tatuażami wiąże się ciekawa historia. W noc przed katastrofą globalną związaną z grą „Wonderful World” Bellamy wybrał się na tematyczną imprezę, co wiązało się z przebraniem za określoną postać. Po powrocie do domu tatuaże z henny nadal się trzymały, więc kiedy postanowił odpalić NerveGear wyglądał identycznie, jak dnia uprzedniego. W momencie ujawnienia prawdziwego celu rozgrywki i zresetowania aparycji graczy jego wygląd nie różnił się wcale od tego w realnym świecie, a co za tym idzie ani nie zniknęły tatuaże, ani żółte soczewki, dzięki którym oczy Hayesa wyglądały jak dwie mocno żarzące się żarówki.
UBIÓR
Jego ubiór nigdy jakoś specjalnie go nie interesował, choć zawsze stawiał na wygodę i lubił chodzić w lekko za dużych ubraniach. Zdaje sobie sprawę, że jego aparycja i tak dostatecznie rzuca się w oczy, więc nieważne w co by się ubrał i tak ludzie będą zwracać na niego uwagę. Pomijając niezbyt wygórowane wymagania co do stroju, to mimo wszystko najbardziej pasują mu ciemne ubrania, w których najbardziej ludzi chodzić.  Niskie, czarne buty ze szmacianymi, dresopodobnymi spodniami i małym napierśnikiem, który zakrywa zaledwie klatkę piersiową na wysokości serca i jest przepasany przez ramię, stanowią całe jego odzienie.

CZĘŚĆ MECHANICZNA

WIDOCZNY EKWIPUNEK
short sword,

NIEWIDOCZNY

MISJE


EVENTY
---Bell XDpm7vu

CHARAKTER
Summon Bella wydaje się odzwierciedlać w jakimś stopniu jego głęboko skrywaną część osobowości. Chowaniec nigdy się nie smuci praktycznie cały czas się uśmiechając – nawet w momencie mówienia zdaje się ciągle śmiać. Obserwując jego i zaklinacza ciężko nie zauważyć, że są ze sobą zżyci, a mała szkarada jest bardzo oddana swojemu stworzycielowi. Uważa że ludzie nie są godni jego zachowania, czując nad nimi wyższość, nierzadko też drwi z nich – wyjątkiem oczywiście jest Bellamy. Zafascynowany natomiast jest światem i o ile nie szanuje ludzi, to mimo wszystko ich zachowania bardzo go interesują i intrygują.
WYGLĄD
Chowaniec Bella przybiera postać humanoidalnej czarnej istoty z trzema niejednolitymi rogami z długimi nogami i rękami mierząc przy tym około 90 cm. Sylwetka wydaje się bardzo chuda, co z ciągłym uśmiechem na twarzy i białymi oczami o specyficznym kształcie prezentuje się co najmniej przerażająco. Kolorystykę aparycji urozmaicają cztery złote kolczyki – po dwa na zewnętrznych rogach, a część sylwetki przybiera kształt jakby pociętego płaszczu z kulami na zakończeniach i postawionym kołnierzem.

CZĘŚĆ MECHANICZNA
STATYSTYKIOstatnio zmieniony przez Bell dnia Sro Maj 06, 2020 10:06 am, w całości zmieniany 6 razy
Jinzaburo
Moderator techniczny
Jinzaburo
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

Bell Empty Re: Bell {Sro Kwi 01, 2020 10:04 pm}

Akceptuję
Spoiler:
[onlyto=Bell] Bonus 10pd za kartę postaci. Grę zaczynamy w temacie Plac Zamkowy[/onlyto]
Maku
Support
Maku
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

Bell Empty Re: Bell {Pon Lis 02, 2020 7:42 pm}

Karta Postaci zostaje przeniesiona do Archiwum z racji niedostosowania jej do nowego wzoru.
W przypadku powrotu do rozgrywki, proszę o utworzenie karty postaci od nowa zgodnie z nowym wzorem i umieszczeniem w nim linku do tego tematu.
Sponsored content
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP

Bell Empty Re: Bell {}

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach