Wonderful World
Latest topics
Nowy Rok Pią Sty 01, 2021 12:29 amShinigami
[KP]dev nullPon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Skośne Sztuczki Kaliyugi Pon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Trinity.Pon Lis 02, 2020 7:46 pmMaku
NillPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
ArataPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
Neo - GotowePon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
BellPon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
MorfeusPon Lis 02, 2020 7:41 pmMaku
„Wonderful World” to forum osadzone w klimacie isekai, wzorowane na serii Sword Art Online. Gracze zostali uwięzieni w grze, z której można uwolnić się tylko w jeden sposób. Ich rodziny, przyjaciele i znajomi są bezsilni. Odłączenie od NerveGear (urządzenie, za pomocą którego użytkownicy połączyli się z „Wonderful World”) skutkuje natychmiastową śmiercią. Nie ma ratunku ani drogi na skróty. Czy tego chcą, czy nie, muszą dostać się na pięćdziesiąte piętro Aincardu. Droga do wolności będzie pełna niebezpieczeństwa, tragedii i walki. Bardziej niż pewne, że wielu straci swoje życie w bitwie o powrót do normalnego świata.
Kliknij tutaj i dołącz do Discorda!

Start forum: 06.03.2020
→ Prace wciąż trwają, prosimy o cierpliwość
→ Forum nie jest dostosowane do urządzeń mobilnych, jednakże wszelkie niedociągnięcia kodu nie powinny mieć wpływu na korzystanie z niego.
→ Jeżeli podczas rejestracji serwer stwierdził, iż podany przez ciebie nick jest zajęty, dopisz do niego kropkę.
→ Przed rozpoczęciem gry zapoznaj się z przewodnikiem!
Zespół Administracyjny
Najnowsze posty

Go down
Neo
Neo
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

Neo - Gotowe Empty Neo - Gotowe {Sro Kwi 01, 2020 7:47 pm}


Imię i nazwisko
Jan Nowak
Nick
Neo
Wiek
01.09.2024 [18]
Płeć
Facet
Wzrost
188 cm
Waga
90 kg

MISJE
Easy – X
Normal – X
Medium – X
Hard – X
Legendary – X

INSTANCJE
Medium – X
Hard – X
Legendary – X

EVENTY – X
Charakter
Nasz młodziany chłopak jest w pełni wyrozumiałym człowiekiem. Potrafi dostrzec pozytywy, nawet w chwilach, w których sytuacja jest naprawdę tragiczna. Humor jakim dysponuje bywa nieprzyjemny, zwłaszcza kiedy ma okazję rzucić jakimś mało odpowiednim żartem w danej sytuacji. Cechuje go również altruizm, jest skory do pomocy, czasem nawet zapominając o własnej dupie. Każdego traktuje równo, nieważne czy jest przeciętnym Kowalskim, czy genialnym i zadbanym osobnikiem z jakimś innym losowym nazwiskiem. Wbrew pozorom jest osobą całkiem towarzyską, potrafiącą czerpać radość z gier i zabaw, szczególnie we właściwym gronie przyjaciół. Jeśli mowa właśnie o wiernych towarzyszach to cechuje go fakt, że właśnie jest w stanie wskoczyć za nimi w ogień. Ciężko mu kontrolować gniew, szczególnie jeżeli na szali postawione jest ich życie. Jest całkiem pamiętliwy, toteż wrogom nie odpuści i będzie ich prześladować aż po otchłań tudzież piekło. W towarzystwie płci przeciwnej czuje się zakłopotany i nieśmiały. Wyjątek stanowią dziewczęta, z którymi już spędził mnóstwo czasu, stopniowo wychodząc spod żółwiej skorupy. Normalnie łatwo mu jest nawiązać znajomość, dopóki nie zostanie postawiony przed obliczem płci pięknej. W grach faktycznie zapomina o swojej nieśmiałości, dlatego oddał się w nie bez opamiętania, powolutku zdobywając poparcie innych osób oraz nabierając pewności siebie i z czasem zyskując ich zaufanie. Od zawsze był wierny przyjaciołom i poświęcał im mnóstwo czasu, często wspierając ich, kosztem nawet własnego zdrowia, zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Jedyne czym gardzi poza osobami, które krzywdziły Jego towarzyszy to łaska od strony innych. Sprawia to, że nasz bohater się denerwuje i z trudem opanowuje gniew, zostawiając wszystko poprzez milczenie na pewien czas. Nie odrzuca pomocy innych aczkolwiek woli to większości podejść samodzielnie ucząc się na swoich własnych błędach oraz wyciągając odpowiednie wnioski.
Wygląd
Wzrost jakim dysponuje pozwala stwierdzić, że średni sprawdziłby się w roli siatkarza bądź koszykarza. Cechował go właśnie fakt, że od rodaków był wyższy o głowę i z łatwością mógł zasłaniać osobom za nim widok na scenę lub jakieś inne duże wydarzenie. Nie będąc wówczas złośliwym, starał się trzymać z tyłu, bo widział i tak dostatecznie dobrze. Przez co dyskretnie schodzimy na temat wzroku, bowiem nosił okulary, które przysłaniały Jego pomarańczowe wręcz oczęta. Włosy miał rozpuszczone luźno, a ich barwa była kruczoczarna. Pojedynczy kosmyk opadał na czoło naszego bohatera. Włosy sięgały mu do barków, z tyłu zaś na szyi ukrywał bliznę po operacji sprzed kilkunastu lat wskutek jakiegoś niepamiętnego wydarzenia. Było to przecież dość dawno, prawda? Nasz bohater był przeciętnie zbudowany z dobrze zarysowanymi mięśniami brzucha.
Ubiór
Warto wspomnieć, iż nasz bohater lubuje się w ciemnych barwach, toteż płaszcz w jakim zazwyczaj chadza jest właśnie koloru czarnego w akompaniamencie czerwonych fragmentów tegoż ubioru. Pod owym płaszczem nosi czarny podkoszulek z dziwnymi japońskimi znakami. Zazwyczaj nosi na stopach ciemne buty sięgające powyżej kostki. W każdym razie tak to wygląda z perspektywy osób trzecich, bowiem posiadany przez niego płaszczyk zakrywał częściowo nogi, lecz nie krępuje on ruchów, gdyż jest luźno nałożony, guziki były tylko zamontowane na części tułowia. Wokół biodra założony jest skórzany pasek ze stalowymi elementami. Rękawy są zawinięte na długości łokci, a na dłoniach nałożone rękawice pozbawione okrycia na Jego paliczki. Oczywiście o barwie czarnej jak reszta odzienia. Spodnie jednakże są bardziej brązowe, które był idealnie przypasowane do nóg bez krępacji jakichkolwiek ruchów. Cały odzień wzbogacony był o dużą ilość kieszeni, gdzie mógł chować jakieś rarytasy bądź sakiewkę ze złotem lub innymi kamieniami szlachetnymi.
Umiejętności[onlyto=Neo]Klasa: Łowca (1. poziom)
Profesja: Łucznik (1. poziom)
Umiejętność pasywna: Skórowanie (1. poziom) [/onlyto]

Statystyki
[onlyto=Neo]
HP: 620
Ilość ataków: 3
Ilość zaklęć: 1

Witalność – 12
Siła – 10
Zręczność – 61
Szybkość – 51
Magia – 10[/onlyto]

Skille
[onlyto=Neo]1. Łowca, poziom I
- Elemental Trap
- Smoke Bomb

2. Master Hunter, poziom I
- Arrow Rain[/onlyto]

Ekwipunek
Widoczny
Brak.
Niewidoczny
[onlyto=Neo]Brak.[/onlyto]Ostatnio zmieniony przez Neo dnia Pią Kwi 03, 2020 5:55 pm, w całości zmieniany 2 razy
Jinzaburo
Moderator techniczny
Jinzaburo
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

Neo - Gotowe Empty Re: Neo - Gotowe {Pią Kwi 03, 2020 10:55 am}

Do poprawy
[onlyto=Neo]Stworzyć temat z PD oraz CE. Rozpisać w tych tematach na co wydaje się PDki.
Poprawić ilość HP. Startowe to 500 + (10 x Wytrzymałość)
Niepoprawny Wiek. Aktualnie mamy na forum 03.04.2043 więc zgodnie z podaną datą urodzin twoja postać ma 17 lat.[/onlyto]
Jinzaburo
Moderator techniczny
Jinzaburo
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

Neo - Gotowe Empty Re: Neo - Gotowe {Sob Kwi 04, 2020 12:33 am}

Akceptuję
[onlyto=Neo] Za kartę postaci wręczam bonusowe 8pd. Przypominam że pierwszy posta zaczynamy w Plac Zamkowy[/onlyto]
Maku
Support
Maku
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

Neo - Gotowe Empty Re: Neo - Gotowe {Pon Lis 02, 2020 7:42 pm}

Karta Postaci zostaje przeniesiona do Archiwum z racji niedostosowania jej do nowego wzoru.
W przypadku powrotu do rozgrywki, proszę o utworzenie karty postaci od nowa zgodnie z nowym wzorem i umieszczeniem w nim linku do tego tematu.
Sponsored content
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP

Neo - Gotowe Empty Re: Neo - Gotowe {}

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach