Wonderful World
Latest topics
Nowy Rok Pią Sty 01, 2021 12:29 amShinigami
[KP]dev nullPon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Skośne Sztuczki Kaliyugi Pon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Trinity.Pon Lis 02, 2020 7:46 pmMaku
NillPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
ArataPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
Neo - GotowePon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
BellPon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
MorfeusPon Lis 02, 2020 7:41 pmMaku
„Wonderful World” to forum osadzone w klimacie isekai, wzorowane na serii Sword Art Online. Gracze zostali uwięzieni w grze, z której można uwolnić się tylko w jeden sposób. Ich rodziny, przyjaciele i znajomi są bezsilni. Odłączenie od NerveGear (urządzenie, za pomocą którego użytkownicy połączyli się z „Wonderful World”) skutkuje natychmiastową śmiercią. Nie ma ratunku ani drogi na skróty. Czy tego chcą, czy nie, muszą dostać się na pięćdziesiąte piętro Aincardu. Droga do wolności będzie pełna niebezpieczeństwa, tragedii i walki. Bardziej niż pewne, że wielu straci swoje życie w bitwie o powrót do normalnego świata.
Kliknij tutaj i dołącz do Discorda!

Start forum: 06.03.2020
→ Prace wciąż trwają, prosimy o cierpliwość
→ Forum nie jest dostosowane do urządzeń mobilnych, jednakże wszelkie niedociągnięcia kodu nie powinny mieć wpływu na korzystanie z niego.
→ Jeżeli podczas rejestracji serwer stwierdził, iż podany przez ciebie nick jest zajęty, dopisz do niego kropkę.
→ Przed rozpoczęciem gry zapoznaj się z przewodnikiem!
Zespół Administracyjny
Najnowsze posty

Go down
Kaliyuga
Kaliyuga
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autorahttps://wonderful-world.forumpolish.com/t404-skosne-sztuczki-kal

Skośne Sztuczki Kaliyugi  Empty Skośne Sztuczki Kaliyugi {Wto Kwi 07, 2020 11:34 pm}IMIĘ I NAZWISKO
Yao Ming
NICK
Kaliyuga
WIEK
07.12.2026 [16 lat]
PŁEĆ
Kobieta
WZROST
165 cm
WAGA
52 kg

CHARAKTER
Kaliyuga jest dosyć spokojną dziewczyną, która o dziwo jest zadowolona z obecnej sytuacji, w której się znajduje. Mało tego, gra w tej formie jej się bardzo podoba, gdyż jest trudniejsza i niewiele odbiega od realnego świata. W nim właśnie dziewczyna była pozbawiona możliwości chodzenia z powodu wypadku samochodowego, zaś NerveGear dał jej możliwość znowu chodzić - w wirtualnym świecie, ale to nadal odtwarzanie bodźców z zewnątrz za pomocą maszyny. Oczywiście zdaje sobie też sprawę, że trzeba z gry kiedyś się wydostać, bo ciało po prostu umrze w pewnym momencie od niedoboru pewnych substancji. Z gry czerpie pełną przyjemność, a na dodatek należy do grupy tych Azjatów, którzy postawili sobie za cel wymaksować wszystkie achivementy i wspiąć się po tabeli na sam szczyt. Kiedy wszyscy inni panikowali, ona zachowała na twarzy uśmiech. Jest to też ten typ osoby, który szuka wszędzie pozytywów, nawet w tej najgorszej sytuacji. Lata na wózku nauczyły ją cieszyć się z tego co ma, chociaż brakowało jej możliwości chodzenia. NerveGear natomiast pozwolił jej znowu doznać tego uczucia. Jej mottem jest Try Hard or go home, chociaż nigdy nie posuwa się do oszustwa. Takie zwycięstwo nie przynosi satysfakcji, bo to jakby przejść grę z użyciem exploita, a mija się to z celem.

WYGLĄD
Srebrzysto-szary kolor włosów Kaliyugi to jej znak rozpoznawczy. Zwykle spięte są w długi kucyk, który kołysze się w trakcie walki prowokując przeciwnika. Jej błękitne, bystre oczy potrafią zjednać sobie niejedno serduszko śliniącego się do pikseli nerda, zaś poważny wyraz twarzy skrywa bardzo ciepłą i przyjazną istotkę skłonną do uśmiechu, gdy usłyszy naprawdę dobrego suchara. Sylwetka avatara dziewczyny jest po prostu atletyczna. Daleko jej do dopakowanej orczycy lub wychudzonej zabidzonej elfki z fantasy. Brakuje jej również krągłości jeśli chodzi o klatkę piersiową przez co po założeniu fraka mógłby ktoś ją pomylić. Do tego Kaliyuga nosi prostokątne okulary w kolorze czarnym, zaś strój dobrała w odcieniach bieli i szarości. Tak wygląda jej avatar, chociaż dziewczyna w realnym wydaniu jest dosyć podobna. Z wyjątkiem zdecydowanie chudszych nóg oraz mniejszej ilości tkanki mięśniowej wywołanej brakiem ruchu w dolnych partiach. Natomiast włosy i reszta całkowicie pokrywają się z realną wersją. Kali stworzyła po prostu trochę wyidealizowaną wersję samej siebie, bo przecież i tak nikt jej nie wystalkuje.

UBIÓR
Dziewczyna ubiera się w praktyczne stroje, które wyglądają dosyć przyzwoicie. Nijak jej się podobały propozycje ciuszków odsłaniających zbyt wiele ciała, bo było to najzwyczajniej w świecie infantylne. Wybrała zatem prostą kamizelkę w czarnym kolorze, na którą ma zarzuconą białą marynarkę z niebieskimi dodatkami w postaci guzików. Niebieskie paski przechodzą przez marynarkę tworząc kontur stroju. Na dłoniach ma granatowe rękawiczki z wyciętymi dwoma palcami, wskazującym i serdecznym. Pod gardłem z niebieskiego paska materiału związała sobie krawat. Ubrana jest jeszcze w granatowe, przylegające spodnie oraz wygodne obuwie w tym samym kolorze pasujące do stroju. Wykończeniem jest biały pasek z klamrą w kształcie galopującego konia.


CZĘŚĆ MECHANICZNA

WIDOCZNY EKWIPUNEK
Short Sword przy boku

NIEWIDOCZNY

MISJE
EASY: 0
NORMAL: 0
MEDIUM: 0
HARD: 0
LEGENDARY: 0

EVENTY
Wypisz eventy, w których brałeś/aś udział (fabularne i niefabularne!)


Ostatnio zmieniony przez Kaliyuga dnia Pią Lip 03, 2020 7:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Darling
Administrator
Darling
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autorahttps://wonderful-world.forumpolish.com/t404-skosne-sztuczki-kal

Skośne Sztuczki Kaliyugi  Empty Re: Skośne Sztuczki Kaliyugi {Czw Kwi 09, 2020 7:40 pm}

Akcept.
[onlyto=Kaliyuga]Bonusy:
► 5 PD (KP)
Pamiętaj, że zaczynamy w wątku: Plac zamkowy
Uzupełnij pola w KP, udanej zabawy. [/onlyto]
Maku
Support
Maku
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

Skośne Sztuczki Kaliyugi  Empty Re: Skośne Sztuczki Kaliyugi {Pon Lis 02, 2020 7:47 pm}

Karta Postaci zostaje przeniesiona do Archiwum z racji niedostosowania jej do nowego wzoru.
W przypadku powrotu do rozgrywki, proszę o utworzenie karty postaci od nowa zgodnie z nowym wzorem i umieszczeniem w nim linku do tego tematu.
Sponsored content
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP

Skośne Sztuczki Kaliyugi  Empty Re: Skośne Sztuczki Kaliyugi {}

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach