Wonderful World
Latest topics
Nowy Rok Pią Sty 01, 2021 12:29 amShinigami
[KP]dev nullPon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Skośne Sztuczki Kaliyugi Pon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Trinity.Pon Lis 02, 2020 7:46 pmMaku
NillPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
ArataPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
Neo - GotowePon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
BellPon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
MorfeusPon Lis 02, 2020 7:41 pmMaku
„Wonderful World” to forum osadzone w klimacie isekai, wzorowane na serii Sword Art Online. Gracze zostali uwięzieni w grze, z której można uwolnić się tylko w jeden sposób. Ich rodziny, przyjaciele i znajomi są bezsilni. Odłączenie od NerveGear (urządzenie, za pomocą którego użytkownicy połączyli się z „Wonderful World”) skutkuje natychmiastową śmiercią. Nie ma ratunku ani drogi na skróty. Czy tego chcą, czy nie, muszą dostać się na pięćdziesiąte piętro Aincardu. Droga do wolności będzie pełna niebezpieczeństwa, tragedii i walki. Bardziej niż pewne, że wielu straci swoje życie w bitwie o powrót do normalnego świata.
Kliknij tutaj i dołącz do Discorda!

Start forum: 06.03.2020
→ Prace wciąż trwają, prosimy o cierpliwość
→ Forum nie jest dostosowane do urządzeń mobilnych, jednakże wszelkie niedociągnięcia kodu nie powinny mieć wpływu na korzystanie z niego.
→ Jeżeli podczas rejestracji serwer stwierdził, iż podany przez ciebie nick jest zajęty, dopisz do niego kropkę.
→ Przed rozpoczęciem gry zapoznaj się z przewodnikiem!
Zespół Administracyjny
Najnowsze posty

Go down
dev null
dev null
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autorahttps://wonderful-world.forumpolish.com/t420-kpdev-null#1425

[KP]dev null Empty [KP]dev null {Wto Kwi 28, 2020 11:34 pm}IMIĘ I NAZWISKO

Tajne przez Poufne
NICK
dev null
WIEK

Około 20 wiosen
PŁEĆ
facet
WZROST
180 cm
WAGA
60

CHARAKTER
dev jest dzieckiem szczęścia. Uśmiech niemal nigdy nie znika z jego twarzy. Jest on bezgranicznie wręcz pochłonięty swoją pasją, jaką jest eksploracja świata i zielarstwo. Z racji swojego mało bojowego nastawienia do otaczającego świata nauczył się szybko biegać, aby być w stanie uniknąć niepotrzebnych niebezpieczeństw. W stosunku do innych jest osobą otwartą, bardzo żywiołową. Niemal jak dziecko. Właściwie trochę trudno odróżnić jego zachowanie od NPCa, bowiem zachowuje się jakby był mieszkańcem tego świata i poprzednie próby wytłumaczenia mu, że jest inaczej spotykały się z niezrozumieniem z jego strony. Przez niektórych przezywany Bot albo Dron, nic sobie nie robi z tych przezwisk.
WYGLĄD
Dość wysoki, bo mierzący sto osiemdziesiąt centymetrów młodzian. Przy tym jest on stosunkowo chudy, jakoś na granicy wygłodzenia wręcz. Pierwsze co się rzuca w oczy, to jego oczy, kolorem nieco przypominające bursztyny. Ci, którzy wystarczająco długo mu się w nie wpatrywali, to mogli zobaczyć, że są one nieco matowe, jakby nieobecne. Drugą rzeczą, po której można go rozpoznać nawet z daleka jest jego bujna czupryna. Długa grzywka brązowych włosów pozwala mu niemal całkowicie ukryć za nimi oczy. Z tyłu zaś związane są w koński ogon, który sięga mu gdzieś w okolice bioder. Jest jasnej karnacji. Typ urody saksońskiej, albo raczej celtyckiej z racji karnacji.
UBIÓR
Ubiera się różnie, w zależności od pogody. Najczęściej jednak można go zobaczyć w dwuczęściowym komplecie spodni i koszulki polo z krótkim rękawkiem. Zazwyczaj jeden odcień czerni. Na nogach ma mocne buty za kostkę z czarnej skóry, które zlewają się wręcz z resztą jego ubioru. Czasem na wierzch zarzuca płaszcz w podobnym czarnym kolorze, lecz z czerwonymi akcentami kwiatowymi. Zupełnie z innej bajki jest jego biała torba na ramię z wydzierganymi różnokolorowymi kwiatkami i słoneczkiem, która pasuje do całej jego stylówy, jak pięść do nosa. W długie spacery zabiera też sporej długiego kijaszka, który służy mu zarówno do podpierania się, jak i środek prewencyjny przed różnymi, nachalnymi typami. Albo zwierzętami.


[KP]dev null PN6URNEWIDOCZNY EKWIPUNEK
Długi kij, skórzana torba z wyhaftowanym słoneczkiem

NIEWIDOCZNY


Jinzaburo
Moderator techniczny
Jinzaburo
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

[KP]dev null Empty Re: [KP]dev null {Sro Kwi 29, 2020 5:56 pm}


Maku
Support
Maku
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autora

[KP]dev null Empty Re: [KP]dev null {Pon Lis 02, 2020 7:47 pm}

Karta Postaci zostaje przeniesiona do Archiwum z racji niedostosowania jej do nowego wzoru.
W przypadku powrotu do rozgrywki, proszę o utworzenie karty postaci od nowa zgodnie z nowym wzorem i umieszczeniem w nim linku do tego tematu.
Sponsored content
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP

[KP]dev null Empty Re: [KP]dev null {}

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach