Wonderful World
Latest topics
Nowy Rok Pią Sty 01, 2021 12:29 amShinigami
[KP]dev nullPon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Skośne Sztuczki Kaliyugi Pon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Trinity.Pon Lis 02, 2020 7:46 pmMaku
NillPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
ArataPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
Neo - GotowePon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
BellPon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
MorfeusPon Lis 02, 2020 7:41 pmMaku
„Wonderful World” to forum osadzone w klimacie isekai, wzorowane na serii Sword Art Online. Gracze zostali uwięzieni w grze, z której można uwolnić się tylko w jeden sposób. Ich rodziny, przyjaciele i znajomi są bezsilni. Odłączenie od NerveGear (urządzenie, za pomocą którego użytkownicy połączyli się z „Wonderful World”) skutkuje natychmiastową śmiercią. Nie ma ratunku ani drogi na skróty. Czy tego chcą, czy nie, muszą dostać się na pięćdziesiąte piętro Aincardu. Droga do wolności będzie pełna niebezpieczeństwa, tragedii i walki. Bardziej niż pewne, że wielu straci swoje życie w bitwie o powrót do normalnego świata.
Kliknij tutaj i dołącz do Discorda!

Start forum: 06.03.2020
→ Prace wciąż trwają, prosimy o cierpliwość
→ Forum nie jest dostosowane do urządzeń mobilnych, jednakże wszelkie niedociągnięcia kodu nie powinny mieć wpływu na korzystanie z niego.
→ Jeżeli podczas rejestracji serwer stwierdził, iż podany przez ciebie nick jest zajęty, dopisz do niego kropkę.
→ Przed rozpoczęciem gry zapoznaj się z przewodnikiem!
Zespół Administracyjny
Najnowsze posty

Go down
Darling
Administrator
Darling
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autorahttps://wonderful-world.forumpolish.com/t404-skosne-sztuczki-kal

Odzież Empty Odzież {Sob Lut 08, 2020 8:36 pm}

Plecak
Cena: 50 Ceunów
OPIS
  Torba z dwoma paskami, noszona na plecach. Szczególnie popularny podczas podróży. Wyposażony jest w stelaż, który rozkłada ciężar plecaka bardziej równomiernie na plecach człowieka.

Torba
Cena: 30 Ceunów
OPIS
  Zazwyczaj używana do przechowywania lub przenoszenia czegoś. Torbę wytwarza się ze skóry, z papieru oraz tkaniny. Torba może mieć jeden, dwa uchwyty lub nie posiadać żadnego. Określa użytkownik.

Koszyk
Cena: 15 Ceunów
OPIS
  Owalny kosz wiklinowy to przedmiot, który przyda się w każdym ekwipunku. Solidny, wytrzymały, wypleciony z dbałością o każdy szczegół, idealny do przenoszenia np. ziół.

Skrzynia
Cena: 150 Ceunów
OPIS
  Zazwyczaj drewniane, stosowanego do transportu towarów, szczególnie na dalekie odległości. Opakowanie w skrzynię zabezpiecza przewożone towary przed uderzeniami, na co szczególnie narażone są transporty morskie. Prostopadłościenne skrzynie wykonane są na ogół z desek połączonych ze sobą przy pomocy usztywniających listew. Rozmiar skrzyni określa użytkownik.

Płaszcz
Cena: 100 Ceunów
OPIS
  Rodzaj ubrania, wierzchnie okrycie ciała, noszone przez mężczyzn i kobiety. Podstawową rolą płaszcza jest ochrona przed zimnem, wiatrem, deszczem. Uszyty z wełny.

Rękawiczki
Cena: 50 Ceunów
OPIS
  Zaliczane do galanterii okrycie na dłonie, noszone dla ozdoby lub ochrony przed chłodem. Rękawiczki najczęściej zakrywają dłoń, rzadziej sięgają wyżej. Mogą mieć zakryte, bądź odkryte palce. Chronią przed chłodem oraz brudzącymi lub szkodliwymi substancjami.

Słomkowy kapelusz
Cena: 20 Ceunów
OPIS
  Kapelusz ze słomy, trzciny lub liści palmy. Chroni przed uporczywymi promieniami słońca.Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach