Wonderful World
Latest topics
Nowy Rok Pią Sty 01, 2021 12:29 amShinigami
[KP]dev nullPon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Skośne Sztuczki Kaliyugi Pon Lis 02, 2020 7:47 pmMaku
Trinity.Pon Lis 02, 2020 7:46 pmMaku
NillPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
ArataPon Lis 02, 2020 7:45 pmMaku
Neo - GotowePon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
BellPon Lis 02, 2020 7:42 pmMaku
MorfeusPon Lis 02, 2020 7:41 pmMaku
„Wonderful World” to forum osadzone w klimacie isekai, wzorowane na serii Sword Art Online. Gracze zostali uwięzieni w grze, z której można uwolnić się tylko w jeden sposób. Ich rodziny, przyjaciele i znajomi są bezsilni. Odłączenie od NerveGear (urządzenie, za pomocą którego użytkownicy połączyli się z „Wonderful World”) skutkuje natychmiastową śmiercią. Nie ma ratunku ani drogi na skróty. Czy tego chcą, czy nie, muszą dostać się na pięćdziesiąte piętro Aincardu. Droga do wolności będzie pełna niebezpieczeństwa, tragedii i walki. Bardziej niż pewne, że wielu straci swoje życie w bitwie o powrót do normalnego świata.
Kliknij tutaj i dołącz do Discorda!

Start forum: 06.03.2020
→ Prace wciąż trwają, prosimy o cierpliwość
→ Forum nie jest dostosowane do urządzeń mobilnych, jednakże wszelkie niedociągnięcia kodu nie powinny mieć wpływu na korzystanie z niego.
→ Jeżeli podczas rejestracji serwer stwierdził, iż podany przez ciebie nick jest zajęty, dopisz do niego kropkę.
→ Przed rozpoczęciem gry zapoznaj się z przewodnikiem!
Zespół Administracyjny
Najnowsze posty

Go down
Darling
Administrator
Darling
Dane osobowe
Poziom
Tytuł
Ranga
Ekwipunek
Multikonta
UP
Zobacz profil autorahttps://wonderful-world.forumpolish.com/t404-skosne-sztuczki-kal

Inne Empty Inne {Sob Lut 08, 2020 8:35 pm}

Manierka
Cena: 50 Ceunów
Pojemność: 2 litry
OPIS
  Niewielkie zamykane naczynie wykonane z twardego materiału, przeznaczone do przenoszenia napojów w warunkach polowych.

Krzesiwo
Cena: 50 Ceunów
OPIS
  Narzędzie do krzesania ognia. Krzesiwo wykuwane jest z wysoko nawęglonej stali, przeważnie łukowato wygiętej, którym uderza się o krzesak w taki sposób, aby powstające przy tym iskry padały na suche liście, trawę, etc.

Lina
Cena: 100 Ceunów
Długość: 5 metrów
OPIS
  Niezbędny przedmiot podczas każdej wyprawy. Można użyć jej na wiele sposobów, ot choćby do wspinaczki.

Lusterko
Cena: 50 Ceunów
OPIS
  Podręczne lusterko bez zdobień, oprawione w białą ramkę, o okrągłym bądź kwadratowym kształcie.

Notes
Cena: 20 Ceunów
OPIS
  Skórzany notes z plik zszytych kartek papieru, w sztywnej oprawie. Służy głównie do zapisywania informacji, jako pamiętnik lub też planer.

Ołówek
Cena: 20 Ceunów
OPIS
  Narzędzie do pisania lub rysowania na papierze lub drewnie. Cechuje się czarnym lub ciemnoszarym kolorem pisma oraz możliwością starcia naniesionego za jego pomocą napisu.

Namiot
Cena: 200 Ceunów
OPIS
  Schronienie składające się z tkaniny lub innego materiału, rozpostartego na ramie lub słupkach oraz zazwyczaj rozciągniętej przez linki napinające. W mniejszych namiotach tkanina może obejmować także dół namiotu. Najczęściej zarówno sam namiot, jak i linki napinające przymocowywane są do podłoża przy pomocy wbijanych śledzi lub szpilek.

Parasol
Cena: 50 Ceunów
OPIS
  przedmiot chroniący przed deszczem, słońcem lub śniegiem. Składa się z dwóch części: rączki oraz usztywnionego kawałka materiału, najczęściej o kształcie wielokąta foremnego.

Wachlarz
Cena: 50 Ceunów
OPIS
  Płaski, lekki, zdobiony przedmiot, rozkładany półkoliście, który służy do wachlowania. Poruszany wahadłowo, wymusza ruch powietrza przez co daje uczucie chłodzenia. Wachlarze wykonywane są m.in. z drewna, pergaminu lub piór.

Sieć
Cena: 200 Ceunów
Średnica: 5 metrów
OPIS
  Zrobiona z cienkiej liny przeplatana sieć, służąca do łapania wrogów, potworów czy choćby słabszych PK. Możliwe jest przymocowanie jej np. do łuku. Zakończona kilkoma obciążnikami pozwala rozrzucić sieć nad celem, a obciążniki pozwolą bez problemu go opleść.

Mapa świata
Cena: 250 Ceunów
OPIS
  Graficzny obraz powierzchni piętra (tego, w którym zostanie kupiona) Aincardu lub jego części, wykonywana na płaszczyźnie.

Kompas
Cena: 250 Ceunów
OPIS
  Przyrząd nawigacyjny służący do wyznaczania kierunku południka magnetycznego. Kompas składa się z wąskiego, długiego i lekkiego magnesu ułożyskowanego na pionowej osi oraz tarczy z podziałką kątową (tzw. róży wiatrów).

Śpiwór
Cena: 200 Ceunów
OPIS
  Rodzaj kołdry, która w połączeniu z namiotem służy za przenośne i łatwe w przygotowaniu miejsce do spania. Wyglądem przypomina nieco zwiniętą w rękaw kołdrę. Ze względu na puchowe wypełnienie oraz specjalny kaptur ze ściągaczem, chroni organizm od niekorzystnego działania warunków atmosferycznych utrzymując stałą temperaturę ciała i zapobiegając wychłodzeniu.

Ostatnio zmieniony przez Snow dnia Nie Kwi 05, 2020 3:41 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach